Výhody registrácie

Registrovaný užívateľ môže využívať rozšírené služby nášho internetového obchodu ako je napr. prehľad a históriu objednávok, možnosť stiahnutia nákupných dokladov v elektronickej podobe pod.


Nová registrácia

V prípade že ste nový zákazník registráciu si vytvoríte "TU". Po vyplnení všetkých potrebných údajov si zvoľte užívateľské meno a heslo, ktoré si zapamätajte pre ďalšie nákupy. Pozor na správne zadanie kontaktného telefónu, emailu a dodacej adresy.


Už som nakupoval

Ak ste u nás už nakupoval osobne alebo cez elektronický obchod a nemáte (alebo ste zabudli) užívateľské meno alebo heslo, môžete kedykoľvek požiadať o prihlasovacie údaje.


Nový obchodný partner (autoservis, pneuservis, obchodník)

Organizácia a firmy u nás do budúcna môžu využiť ľahkého prístupu k svojmu účtu pomocou vlastnej pripravovanej sekcie. Cenová kategória a teda výsledné ceny sa dajú nastaviť individuálne v závislosti na výške Vašich odberov.


Najdôležitejšia výhoda !!!

Každý registrovaný užívateľ má možnosť nakúpiť tovar až s 30% zľavou u vybraných druhoch tovaru. V prípade ak si zvolíte pri registrácii aj možnosť zasielania noviniek budete vždy aktuálne informovaný o týchto zľavách, akciových cenách a nových tovaroch.


Neváhajte sa registrovať.  "Registrácia do obchodu"